top of page

Bize ulaşın!

Ne zaman dineceğini ve belki de ne olduğunu bile bilmediğiniz bir hastalık ile yaşarken, hayata devam edebilmek için bir çoğumuz bedeninin sesini bastırmak seçeneğine tutunuyor istemeden de olsa. 8-11 yılı bulan geç tanı süresi, tekrar eden ameliyat ve semptomları baskılayan hormonal tedaviler, geçmeyen ağrı, yorgunluk ve diğer yaşam kalitesini düşüren şikayetler, beraberinde ertelenmişliklerle dolu bir hayat hikayesine dönüşüyor. 

 

Sosyal çevre, aile ve hekimler tarafından anlaşılmamak büyük bir suskunlukla son bulabiliyor. Çözüm arayan, kendinden vazgeçmeyen kadınsa toplum nezdinde hoşnutsuz, öfkeli birine dönüşüyor. Endometriozisin yarattığı ruhsal ve bedensel şikayetlerin zamanla yol açtığı her şeyi konuşmak fikriyle başladı bu girişim. Gelin pandoranın kutusunu birlikte açalım, sadece konuşarak!

Mail adresimiz
Yazılarınızın blogda paylaşmak ya da Endolu Kadın Platformuna katkı sağlamak isterseniz bize endoluyasamak@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Maillerinizi mümkün olan en kısa sürede okuyup cevaplamaya özen gösteriyoruz. Yaşanabilecek gecikmeler için şimdiden özür dileriz!

Dizüstü bilgisayarda çalışma
Mesaj gönderin
bottom of page